PROGRAMAREA EXAMENELOR ÎN VEDEREA ACORDĂRII GRADULUI DIDACTIC II august 2018

 

Categoria de personal didactic: PROFESORI

   Sesiunea: AUGUST 2018

 

 

PROGRAMAREA EXAMENELOR ÎN VEDEREA ACORDĂRII GRADULUI DIDACTIC II

 

 

Nr. crt.

Categoria de personal didactic/specializarea personalului didactic

Proba scris/oral

disciplina de examen

Data/ora/locul

1.         

LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2018, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

30.08.2018, ora 10.00

2.         

LIMBA ŞI LITERATURA ENGLEZĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2018, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

30.08.2018, ora 10.00

3.         

LIMBA ŞI LITERATURA FRANCEZĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2018, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

 

30.08.2018, ora 10.00

4.         

TEOLOGIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2018, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

30.08.2018, ora 10.00

5.         

EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2018, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

29.08.2018, ora 10.00

6.         

ISTORIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2018, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

29.08.2018, ora 10.00

7.         

AUTOVEHICULE RUTIERE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2018, ora 10.00

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

31.08.2018, ora 10.00

8.         

TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2018, ora 10.00

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

 

31.08.2018, ora 10.00

9.         

ELECTRONICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2018, ora 10.00

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

31.08.2018, ora 10.00

10.      

ELECTROTEHNICĂ ŞI ELECTROMECANICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2018, ora 10.00

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

31.08.2018, ora 10.00

11.      

MATEMATICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2018, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

 

30.08.2018, ora 10.00

12.      

INFORMATICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2018, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

31.08.2018, ora 10.00

13.      

BIOLOGIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2018, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

31.08.2018, ora 10.00

14.      

CHIMIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2018, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

31.08.2018, ora 10.00

15.      

FIZICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2018, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

31.08.2018, ora 10.00