Planificare examen GRAD II 2019

 

Nr. crt.

Categoria de personal didactic/specializarea personalului didactic

Proba scris/oral

disciplina de examen

Data/ora/locul

1.        

LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2019, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

 

29.08.2019, ora 10.00

2.        

LIMBA ŞI LITERATURA ENGLEZĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2019, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

30.08.2019, ora 10.00

3.        

LIMBA ŞI LITERATURA FRANCEZĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2019, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

30.08.2019, ora 10.00

4.        

TEOLOGIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2019, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

30.08.2019, ora 10.00

5.        

EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2019, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

29.08.2019, ora 10.00

6.        

ISTORIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2019, ora 10.00

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

 

30.08.2019, ora 10.00

7.        

AUTOVEHICULE RUTIERE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2019, ora 10.00

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

29.08.2019, ora 10.00

8.        

TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2019, ora 10.00

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

29.08.2019, ora 10.00

9.        

ELECTRONICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2019, ora 10.00

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

29.08.2019, ora 10.00

10.     

ELECTROTEHNICĂ ŞI ELECTROMECANICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

27.08.2019, ora 10.00

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

29.08.2019, ora 10.00

11.     

MATEMATICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2019, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

30.08.2019, ora 10.00

12.     

INFORMATICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2019, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

30.08.2019, ora 10.00

13.     

BIOLOGIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2019, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

30.08.2019, ora 8.00

14.     

CHIMIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2019, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

30.08.2019, ora 8.00

15.     

FIZICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2019, ora 10.00

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

 

30.08.2019, ora 8.00