GRADUL II AUGUST 2017

UNIVERSITATEA DIN PITEŞTI

FACULTATEA DE ŞTIINŢE ALE EDUCAŢIEI, ŞTIINŢE SOCIALE ŢI PSIHOLOGIE

DEPARTAMENTUL PENTRU PREGĂTIREA PERSONALULUI DIDACTIC

 

 

Categoria de personal didactic: PROFESORI

   Sesiunea: AUGUST 2017

 

 

 

PROGRAMAREA EXAMENELOR ÎN VEDEREA ACORDĂRII GRADULUI DIDACTIC II

 

 

Nr. crt.

Categoria de personal didactic/specializarea personalului didactic

Proba scris/oral

disciplina de examen

Data/orele

Loc de desfasurare

1.         

LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2017, ora 10.00

 

 

 

30.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

2.         

LIMBA ŞI LITERATURA ENGLEZĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2017, ora 10.00

 

 

 

30.08.2017, ora 10.00

 

facultăţile de profil

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

3.         

LIMBA ŞI LITERATURA FRANCEZĂ

 

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

 

28.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

4.         

TEOLOGIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2017, ora 10.00

 

 

 

30.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

5.         

EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

6.         

ISTORIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

corpul B, Gheorghe Doja, nr. 44

7.         

AUTOVEHICULE RUTIERE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 14.00

facultăţile de profil

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

8.         

TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 14.00

facultăţile de profil

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

9.         

ELECTRONICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

10.      

ELECTROTEHNICĂ ŞI ELECTROMECANICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

 

 

31.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

 

 

corpul T, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

11.      

MATEMATICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 10.00

 

facultăţile de profil

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

12.      

INFORMATICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

13.      

BIOLOGIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

28.08.2017, ora 10.00

 

 

 

30.08.2017, ora 10.00

facultăţile de profil

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

14.      

CHIMIE

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 12.00

facultăţile de profil

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1

15.      

FIZICĂ

Metodica predării specialităţii/scris

 

 

Pedagogie/oral

29.08.2017, ora 10.00

 

 

 

31.08.2017, ora 14.00

facultăţile de profil

 

corpul S, Str. TÂRGU DIN VALE, Nr. 1